بستن فهرست

لغو پیامک های تبلیغاتی با کد دستوری *800#

تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۵

بلاخره دولت برای مشکل لغو پیامک های تبلیغاتی یه روش جدید تعیین کرده که امیدوارم دیگه برای همیشه از دست این پیامک های مزاحم خلاص بشیم ! واقعا دیگه اوپراتور های تلفن همراه گند شو درآوردن . دیگه از این به بعد با استفاده از سرویس پیامکی 800 یا کد دستوری *800# می تونید برای همیشه از شر این پیامک های تبلیغاتی راحت بشید !

تفاوت روش جدید لغو پیامک های تبلیغاتی با روش های قبلی

اگر خاطرتون باشه قبلا روش غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل رو خدمت تون آموزش داده بودم .

■ غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

■ غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول

اما متاسفانه حتی بعد از استفاده از این روش ها ، فقط پیامک های تبلیغاتی مربوط به شرکت های تبلیغاتی بلاک میشه و پیامک های تبلیغاتی و ارزش افزوده خود اوپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) به هیچ وجه غیرفعال نمیشه . خوشبختانه خیلی از کاربران به سازمان تنظیم قوانین و مقررات رادیویی اعتراض کردن و این اعتراض ها بلاخره نتیجه داد ! چند روز پیش خبری در وب سایت خبرگزاری مهر منتشر شد :

صادق عباسی شاهکوه گفت: با توجه به افزایش خدمات ارزش افزوده پیامکی در حوزه‌های مختلف و نارضایتی اعلام شده از سوی مردم به رگولاتوری و به منظور حفظ حقوق مشترکان، با الزام رگولاتوری، روشهای ارائه این خدمات از سوی اپراتورها تغییر کرد.

آموزش زبان انگلیسی - ابراهیم درویش

آموزش زبان انگلیسی علم فردا

 • یه بار برای همیشه تلفظ انگلیسی رو یاد بگیر!
 • ■ آموزش گرامر انگلیسی از صفر تا صد!
 • ■ آموزش مکالمه انگلیسی درباره موضوعات کاربردی
 • ■ مبتنی بر انگلیسی امریکایی!
 • ■ بیش از 45 ساعت ویدیو آموزشی!!!
 • اطلاعات بیشتر + نمونه درس

وی با اشاره به اعلام نارضایتی مردم از عدم اطلاع‌رسانی شفاف در مورد پیامکها افزود: از این پس روش فعال‌سازی و غیر فعال‌سازی خدمات پیامکی از سوی تمامی اپراتورهای تلفن همراه یکسان شده و مشترکان تلفن همراه با استفاده از سامانه پیامکی 800 و یا شماره‌گیری *800# می‌توانند از انواع خدمات ارزش افزوده فعال بر روی سیم‌کارت خود و روش غیر فعال‌سازی آن آگاه شوند و درصورت عدم تمایل به دریافت پیامکهای تبلیغاتی، بازی و سرگرمی، مسابقه و ارسال اطلاعات و اخبار می‌توانند این خدمات را غیرفعال کنند.

عباسی شاهکوه اظهار کرد: درصورت فعال سازی خدمات ارزش افزوده محتوائی پیامکی از سوی مشترکان، اپراتورها باید در تمامی پیامکهای ارسالی، هزینه خدمات و نحوه غیرفعال سازی را به مشترک اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه تمامی خدمات ارزش افزوده محتوائی پیامکی باید صرفا بین ساعات 9 صبح تا 9 شب برای مشترکان ارسال شود، گفت: درصورت درخواست مشترک برای غیرفعال کردن خدمات ارزش افزوده محتوائی پیامکی، این خدمات باید حداکثر تا 24 ساعت قطع شود.

معاون بررسیهای فنی و صدور پروانه رگولاتوری تصریح کرد: قطع سرویس، پیامکهای تبلیغاتی خود اپراتورها را نیز شامل می‌شود و درصورت درخواست مشترک برای غیرفعال کردن خدمات ارزش افزوده محتوائی پیامکی، خدمات پیامکی مبتنی بر تراکنش شامل خدمات تراکنشی بانکی، خریدهای الکترونیکی و … همچنان برای مشترکان فعال خواهد بود.

 لغو پیامک های تبلیغاتی با استفاده از کد دستوری *800#

با اسنفاده از سامانه 800 این پیامک ها رو غیر فعال کنید . برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی یا پیامک های ارزش افزوده مراحل زیر رو انجام بدین :

■ برنامه شماره گیر یا همون Dialer رو باز کنید ( همون آیکن سبز رنگ که زیرش نوشته Phone ) .

■ حالا باید USSD Code یا همون کد دستوری *800# رو شماره گیری کنید . به ترتیب از چپ به راست «  ستاره 800 مربع » و بعد دکمه سبز رنگ شماره گیری رو بزنید .

لغو پیامک های تبلیغاتی با استفاده از کد دستوری *800#

لغو پیامک های تبلیغاتی با استفاده از کد دستوری *800#

■ بعد از چند ثانیه یه منیو نمایش داده میشه که 2 تا گزینه داره :

0. دریافت لیست سرویس های فعال

1. حذف پیامک های اطلاع رسانی

■ برای اینکه برای همیشه از شر این پیامک ها خلاص بشید عدد 1 رو وارد کنید و دکمه ارسال Send رو بزنید .

■ تموم شد ! درخواست شما طی 24 ساعت انجام میشه .

 لغو پیامک های تبلیغاتی با استفاده از سامانه پیامکی 800

اگر با روش بالا موفق نشدین پیامک های تبلیغاتی رو حذف کنید می تونید از روش دوم استفاده کنید . با استفاده از سامانه پیامک 800 می تونید همه پیامک های تبلیغاتی و یا پیامک های ارزش افزوده رو حذف کنید .

■ برنامه message یا همون SMS تون رو باز کنید . و یه پیام جدید باز کنید .

■ حالا عددد 1 رو به شماره 800 ارسال کنید .

 لغو پیامک های تبلیغاتی با استفاده از سامانه پیامکی 800

لغو پیامک های تبلیغاتی با استفاده از سامانه پیامکی 800

■ نهایتا یکی دو دقیقه بعد یه SMS براتون ارسال میشه که نوشته « مشترک گرامی ، درخواست شما جهت حذف پیامک های اطلاع رسانی با موفقیت ثبت شد . پیامک های اطلاع رسانی ظرف 24 ساعت آینده غیرفعال می شوند . »

 لغو پیامک های تبلیغاتی با استفاده از سامانه پیامکی 800

لغو پیامک های تبلیغاتی با استفاده از سامانه پیامکی 800

■ تموم شد !

ارسال پیامک های تبلیغاتی و پیامک های ارزش افزوده واقعا رفتار غیر حرفه ای و زشتیه که متاسفانه اوپراتور های تلفن همراه بدون هیچ توجهی به رضایت مردم انجام میدن . چیزی که همه ما می دونیم و حتی خود شرکت های اوپراتور تلفن همراه هم می دونن اینه که با هر SMS تبلیغاتی عده زیادی از کاربران فحش و لعنت میفرستن به مدیران ایرانسل و همراه اول . چون واقعا هیچ راهی برای کنسل کردن این پیامک ها وجود نداره . مسلما اطلاع رسانی از طریق وب سایت ، بهترین و درست ترین راه حله . با وجود اینکه مدیران این شرکت ها این مسئله رو می دونن اما باز هم با پیامک های تبلیغاتی برای کاربران شون مزاحمت ایجاد میکنن . افراد زیادی هستن که اصلا از این پیامک ها سر در نمیارن و خیلی راحت عدد درخواستی رو ارسال میکنن ، غافل از اینکه این پیامک ها براشون هزینه داره ! به هر حال امیدواریم که سامانه 800 بتونه این مشکل رو در ایران حل کنه . چون واقعا مردم دیگه ذله شدن . دوستان من درک می کنم که همه شما از این موضوع شدیدا عصبانی هستین اما خواهش می کنم دیدگاه تون رو در کمال ادب و احترام بفرمایید تا بتونیم نظر همه رو منتشر کنیم و شاید به بعضی از گوش های ناشنوا برسه !

حتما مطالب زیر رو هم بخونید

 • غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسلاز اونجایی که تعداد کاربران ایرانسل بیشتر از همراه اوله خیلی از صاحبان مشاغل پیامک های تبلیغاتی بیشتری به سیم کارت های ایرانسل میفرستن . صب که میری یه خط ایرانسل میخری بعد از ظهر همون روز با تبلیغات بمباران میشید :D  جالبه که تو سایت ایرانسل هیچ مطلبی درباره غیر…
 • غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اولهر روز یه تریلی پیامک تبلیغاتی برامون میاد که همه ما رو ذله کرده . با غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول دیگه مجبور نیستین هر روز این همه SMS تبلیغاتی رو از تو گوشی تون پاک کنید . اگر شما هم مثه من و خیلیای دیگه میخواید…
 • حذف پیشواز ایرانسل ؛ آموزش لغو پیشواز ایرانسلخیلی از کاربران ایرانسل یه آهنگ پیشواز برای خط شون فعال کردن اما نکته ای در مورد آهنگ پیشواز وجود داره که شاید خیلیا بهش توجه نکرده باشن ! در ادامه دلیل حذف آهنگ پیشواز و روش حذف پیشواز ایرانسل رو خدمت تون توضیح میدم . توصیه میکنم حتما این…
 • سامانه ردیابی گوشت مرغ چیست ؟ فروش مرغ با کد رهگیری !اگر اخبار رو دنبال کرده باشید احتمالا در جریان هستین که  قرار طرح جدیدی توسط سازمان دامپزشکی کشور اجرا بشه با عنوان « سامانه ردیابی گوشت مرغ از مزرعه تا سفره » . این طرح قراره از تهران شروع بشه اما به زودی در سراسر کشور اجرایی میشه . در…
دسته بندی
موضوعات مرتبط
ابراهیم درویش

من ابراهیم درویش هستم بلاگر تکتولوژی و مدرس زبان انگلیسی. در حال حاضر در استانبول (ترکیه) زندگی میکنم. نرم افزار خوندم و تخصص اصلیم برنامه نویسی وبه ؛ البته کمی هم برنامه نویسی اندروید بلدم. تقریبا از سال 1383 فعالیتم رو تو اینترنت شروع کردم. به زبان های ترکی استانبولی و اسپانیایی هم آشنایی دارم.

آموزش زبان انگلیسی - ابراهیم درویش

آموزش زبان انگلیسی علم فردا

 • یه بار برای همیشه تلفظ انگلیسی رو یاد بگیر!
 • ■ آموزش گرامر انگلیسی از صفر تا صد!
 • ■ آموزش مکالمه انگلیسی درباره موضوعات کاربردی
 • ■ مبتنی بر انگلیسی امریکایی!
 • ■ بیش از 45 ساعت ویدیو آموزشی!!!
 • اطلاعات بیشتر + نمونه درس

حمایت از علم فردا

نوشتن مطالب آموزشی به زبان ساده و قابل فهم برای همه ، کار بسیار سختیه . از طرفی ، نگهداری یک وب سایت آموزشی خرج داره ! اگر براتون امکان داره لطفا با پرداخت مبلغ کمی در هزینه های سایت سهیم باشید تا ما هم بتونیم با خیال راحت براتون بنویسیم و به سوال ها تون پاسخ بدیم . حمایت مالی از علم فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *

45 دیدگاه

 • سلام ارائه اطلاعات شما بسیار عالی و کاربردیست موفق باشید و آینده درخشانی داشته باشید جوان خوش فکر وطنم

 • این اس ام اس های تبلیغاتی که با شماره موبایل می فرستند رو چیکار کنم، دیوانه شدم از بس یک روند روی خط همراه من اس ام اس تبلیغاتی با شماره موبایل می آید
  این راهی نداره آخه
  همش باید شماره رو به 8001 اس ام اس کنم ، کارم شده اس ام اس به این کد که از اون خط موبایل برای من اس ام اس تبلیغاتی نیاد
  خوب درست نیست آخه این هزینه رو گردن آدم می اندازند
  شب ، نصف شب
  دیگه گوشی همش سایلنت
  اگر احتیاج به گوشی نداشتم که خط نمی گرفتم چرا این راهی نداره آخه

 • علی کریمی 05 اردیبهشت 1397

  سلام ممنون از لطفتون
  آیا با شماره گیری *۸۰۰*۲# طرح ثنا اضهار نامه الکترنیکی وزارت دادگستری هم حذف میشود و دیگر پیامی فرستاده نمیشود
  ممنون میشم از راهنمایتون

 • ببخشید موضوع اصلی یادم رفت لغو ای پیامکای که شارژمیدزرن چهارتا گزینه میادش البته من گوشیم ساده هسش.منکه 4تاشو زدمو .متی گرانبهاشو به قباش بخشیدیم!!!

 • یه سایت مال پیام نور هستش که با شماره ۳۰۷۵۵۴ هستش داره مرتب از من حجم اینترنت دانلود میکنه هرچی هم پیامک ارسال میکنم فرداش دوباره وصل میشه. مال سایت پیام نور هستش میخوام شکایت کنم ازشون, چیکار کنم ؟

 • واقعا با این پیامکهای تبلیغاتی مسخره و مزاحمتهای اینچنینی شان هدفی جز کسب درآمد و دزدی فکر نمیکنم وجود داشته باشه که افراد دخیل در این موضوعات از آنها سود میبرن و…
  امیدوارم قانونمند بشیم.

 • مرسی از اطلاعات مفیدی که دادید،من متوجه شده بودم که شارژ پولیم به سرعت و بدون اینکه از مکالمه و پیامک استفاده ای کرده باشم زود تموم میشه چون گوشی من دو سیم کارته است برای دو خط ایرانسل و همراه اولم این مشکل رو داشتم وقتی از روی کنجکاوی وارد سایت شما شدم تازه متوجه شدم از کجا داره ازم دزدی میشه کد دستوری*800# رو که گفته بودید زدم درست فکر کرده بودم هر دو خط من بدون اینکه من پیامک تبلیغاتی رو تایید کرده باشم از طرف این دو اپراتور از طریق گشت و گزار من در اینترنت به صورت هک کردن و بدون خاسته من فعال شده بودند و روزانه مبلغ ۴۰۰ تومان از حساب همراه اول و مبلغی دیگر که دقیقاً نمی دانم چقدر بوده از حساب ایرانسل من کم می شده. اگر نام این دزدی نیست پس چیست؟ خدا می داند تا حالا چقدر با این کار خود از مردم کلاهبرداری کرده اند. فکر کنم در نهایت تنها راه چاره تعویض اپراتور باشد شاید این جماعت سر عقل بیایند و صدای اعتراض مردم را بشنوند

 • سمیرا پرورش خواه 14 بهمن 1396

  عالی بود ممنونم. والا دولت باید قوانینی داشته باشه . ولی کجا قانون رعایت می شه که اینجا رعایتش کنند. خودم به شخصه اگه کسی که برام پیام می فرسته رو ببینم کتک مفصلی بهش میزنم و دیه اشم میزارم کنار ولی این کتک و جوری می زنم که تا عمر داره یادش نره.حاضرند هر روزه خدا فحش به ناموس و جد و آبادشون داده بشه ولی کارشونو تکرار کنن. اینا اگه بی ناموس نبودن که انقدر مزاحم مردم نمی شدن.من هر بار که دارم این پیام ها رو حذف می کنم جد و آبادشونو از گور می کشم بیرون . نوش جونشون ای کاش وقتی پیام میدادن جای جواب میذاشتن و این فحش ها رو پشت سر نمی خوردن. هرچند مرده هاشون هر روز نوش جون می کنند. و گفتید با ادب و احترام مسعولیین این میام ها لیاقت احترامو ندارن

 • Rezaahmad22-21 .22-21 19 دی 1396

  سلام من 1 را به 800 اس دادام ولی اس ارسال نمیشه و خطا می دهد

 • خیلی عالی ممنون ، واقعا پیامک‌ها آزار دهنده ، اما واسه من خیلی جالبه که دیدم شارژم خود بخود کم و کلا تموم میشه،اومدم اینجا و از طریق *800# فهمیدم یه سرویس برام فعال بود? و سارژمو می‌خورده هیچکس راضی نیست اینجوری پولش از بین بره ?

 • سلام. این روش هم جواب نمیده. این روزها پیام های پا آپ فلش از طرف ایرانسل شدت گرفته. رو صفحه گوشی یه پیام ظاهر میشه ok و cancel داره. ( سفر مالزی ok و cancel . برنده شدید ماهی ۷۰۰ ok و cancel . نامحدود شارژ برنده شدید ok و cancel …… ) . اینم مدل جدیدشونه. هرچی پیگیر قطعش بودم فقط میگن قطع کردیم. یه ساعت بعدش (بن تخفیف برنده شدید فقط تایید کن). این پیام ها هم تا زمانی که ok یا cancel نزنی صفحه گوشی رو روشن نگه میدارن و باتری مصرف میشه. شدیدا آزار دهنده. قبلا اخبار ۲۰:۳۰ پیگیر این پیام های تبلیغاتی شده بود ولی جدیدا که وزیر ارتباطات عوض شده این اپراتورها بازم تونستن فرصت پولشویی پیدا کنن. تبلیغات زورکی ای که اگه اتفاقی رو ok دستمون بخوره اینا به هدفشون رسیدن.

 • سلام من اون شماره یک رو فرستادم ولی دوباره میگفت لغو با ارسال باید چیکار کنم

 • مهیار دایموند 16 مرداد 1396

  دمت گرم داداش. این کاملترین مطلبی بود که برای لغو پیامهای تبلیغاتی و عضوی خوندم و انجام میشه.
  بازم ممنون

 • با سلام، در ارتباط بوده با مطلبی که درخصوص لغو سرویس فعال تبلیغاتی فرمودین، برای من اتفاق نمی افته
  اصلا پیامکی ک میفرستم ارسال نمیشه و نمیتونم متوفقش کنم
  سرویس tap songبرای غیرفعال نمیشه
  لطفا راهنماییم بکنید
  مرسی

 • دمت گرم دلم خنک شد.
  مرسی بابت انتقاد تندت. کاش یه چند تا از اون فحشا و لعنتا رو هم که مشترکین میفرستن رو برای نمونه مینوشتی که در حین خوندن مطلب هم ناخواسته فحش میدادیم?
  هر فحش به اپراتور = یک قدم به سوی رستگاری

  میام مثلا کلی زحمت میکشم رو یه پروژه ای کار میکنم یهو یه پیام میاد گوشی هنگ میکنه کل زحمت چند ساعتم به باد میره! یا مثلا وسط بازی میاد بازیمو خراب میکنه. یا وسط خواب نیمروزی از خواب بیدارم میکنه. من که هر 10 روز یه پیامک واقعی بهم میرسه، هر روز حدود 15 تا تبلیغاتی برام میاد!!! حافظه گوشیم منفجر شد!!!
  خدا کنه واقعا این راه جواب بده و دوباره کثافت کاری لعنتی بازی درنیارن و به بهانه های دیگه پیام نفرستن.
  اون دنیا بابت تک تک ضررایی که بهم زدن ازشون شکایت میکنم و از حلقومشون میکشم بیرون. اونا فکر کردن که حساب کتاب و قیامتی نیست. ولی بالاخره روز حساب فرا میرسه و خدا میدونه چه شکایتایی قراره ازشون بشه و چه جوابی قراره پس بدن لعنتی های بی وجدان بی دین!!!
  مرسی اه

 • سلام الان موقع انتخاباته
  باید به رییس جمهوری رای بدیم که بتونه جلوی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل شیاد و همراه اول رو بگیره
  همین یک کارو روبکنه خدمت بزرگی به مردم ایران کرده مبارزه با اختلاس های دولتی و تورم و گرانی و ایجاد اشتغال پیشکش
  سپاس از مردم همیشه در صحنه

 • رامان گرگین پاوه 13 فروردین 1396

  ضمن خسته نباشید بهتره که جهت به روز کردن اطلاعات تان بگم که وقتی کد رو می زنیم، سه تا گزینه میاره :
  ۱. دریافت لیست سرویس های فعال،
  ۲. قطع پیامک… (یادم نمیاد شرمنده)،
  ۳. قطع پیامک های تبلیغاتی!!
  شاید این سه تا مال ایرانسله، بهتره برای هر سه اپراتور امتحان کنید.
  بازهم ممنون?

 • من واقعا دیگه از دست این ایرانسل دیوونه شدم .. اصلا باید برم خط ۹۱۲ بخرم بخدا
  روانیم کردن
  جدیدا هم یاد گرفته بعد از صحبت کردن با هر کی میخوای قطع کنی یه پیام میاد
  با ارسال تایید بلی . اهنگ پیشواز شما فعال میشود
  حواست نباشه بلی بزنی هیچی دیگه ۷۰۰ تومن دوباره دزدی
  هیچ میدونین پیام میفرستن از پول خودتون کم میکنن
  دزدی که شاخ دم نداره
  بمنچه که یار ممد دوتا سکه برنده شده
  بمنچه فروشگاه یاردان غولی جشنواره ابله ها گذاشته ۱۵.۵٪ تخفیف میده
  زود فودم که هیچی دیگه
  ۹۱۲ هم از این تبلیغات احمقانه میده ؟
  کدوم سایت شماره مارو پخش کرده ؟

 • سلام به دوستان عزیز چند وقتی بود تو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل شرکت کردم نزدیک دویست هزارتومان ازم خورد و همه رو جواب دادم و هیچی برنده نشدم این ها همش کلاه برداری جیب مردم خالی میکنند هیچ چیز هم دریافت نمیکنید گولشون رو نخورید و همه پیام ها رو لغو کنید افرادی سودجو هستند که کلاه برداری میکنند !

  • نکته مهم دوستان : کد تایید میفرسته که تا 24 ساعت اعتبار داره عدد یا حروفه که باید بفرستی که 10 تومان از شارژت میره ( بعضی دوستان بدون شارژ داشتن میخوان قطع کنند که اصن امکان نداره ) بعد از اونه که قطع میشه
   2 – پیامک های بانکی با این کار قطع نمیشن
   3 – لطفا اطلاع رسانی کنید . من بچه روستام خیلی ها کارت شارژ را طو جیبشان میذارن و فقط زمانی که کار مهم دارن شارژمیکنن ( یعنی در این حده بدبختی ما )

 • برای ارسال به ۸۰۰ پیام ها ناموفق میرن باید چیکار کنم ؟ قبلش√دیگر نشان داده نشود رو زدم گوشیم اینجور شد .

 • سلام من برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی کد*800# را شماره گیری کردم پیامی برام آمد گفته طی ۲۴ ساعت پیامک های تبلیغاتی غیرفعال میشه میخاستم بدونم ممکنه پیام های بانکی برام نیاد .

 • لعنت به هر چی دزده . آخه تاکی باید چپاول بشیم . زنگ زدم اپراتور هرچی لایقشونه بارشون کنم دیدم عوضیا فقط شارژو میخورن و فک میزنن وصل نمیشه . آخه ما دردمونو به کی بگیم .

 • این ایرانسل نامرد تازگیا زنگ هم میزنه میگه بیای آهنگ پیشواز بخر خخخخخ

 • آقای ابراهیم درویش
  عیب از مردم خودمونه از اون روز اولش میدونستیم این ایرانسل بفکر جیبشه همش شعار میده !

 • سلام من این کد رو گرفتم و دو سه تا رو لغو کردم . اما قسمتایی ک مربوط به 8282 ایرانسل هست هرچی اسمس میدم fail میشه جریان چیه ؟ چیکار کنم ؟!!!

 • دلخوش نباشید ک بازم میاد..

 • سلام خسته نباشید من با ارسال عدد 1 به 800 پیامی دریافت کردم که در اون چند چند تیتر مثل مسابقه کلاه قرمزی و…به اضافه عدد 8282 و غیره بود و زیر اینها نوشته بود که این ها برای شما فعال است و وقتی که با *800# تماس گرفتم بعد از انتخاب گزینه برام پیامی از 800 اومد که نوشته بود درخواست شما برای حذف پیام قبلا انجام شده حالا یعنی چی ؟ قطع شده؟ یا نه ؟ 😐

  • بابا بیخیال بذار بیاد، منکه پدرم در اومد از بس لغو شون کردم حالا یه گوشی ساده گرفتم و سیم کارتم رو گذاشتم روش اینقدر اس ام اس تبلیغاتی اومده که دیگه حافظش پر شده نمیتونن اس ام اس بفرستن واسم????

 • باسلام به نظر بنده بهترین کار شکایت در دیوان عدالت اداری میباشد در غیر اینصورت پوستشون خیلی کلفته

 • مهدی نور 02 مرداد 1395

  دوست بزرگوار
  با سلام
  در اول باید بگم مملکت ما به وجود افراد فعال و باسوادی مثل شما واقعا نیاز داره.
  دوم اینکه ازتون میخوام بخاطر منافع شخصیتون نه، بلکه بخاطر مردمت به راهی که انتخاب کردی ادامه بدی همچنین اگر امکانش هست یک نرم افزار بنویسید که همین مطالب قشنگ تون رو بدون استفاده از سایت بتونیم ببینیم و در آخر سوالم اینه که آیا با کنسل کردن پیامکهای تبلیغاتی و ارزش افزوده پیامکهای بانکی هم قطع میشن؟! و یه توضیح مختصر در مورد پیامهای ارزش افزوده بدید. من نمیدونم چی هست.
  با تشکر

 • چطور میشود از پیامهایی لیست سفید همراه اول خلاص شد . اجرتان باسید شهدا

 • سمیرا 20 تیر 1395

  ممنون برای اطلاع رسانی تون. من واقعا درگیرم با این پیامک ها، گوشیم دو سیم کارته س و «همراه گدا» و ایرانسل روزی حداقل 5 تا پیامک برام میفرستن، واقعا آزار دهنده س. 9990 هم که به درد لای جرز میخوره، چند بار تماس گرفتم، یه بار گفت پیامک های خود همراه اول قابل حذف نیس، یه بار شماره ای که هر روز تور آنتالیا میفرستاد رو بهش دادم که گفت توی لیست سفیده و قابل حذف نیست! واقعا شرم آوره این بی احترامی آشکار به مشترکین.
  از این شماره *800# استفاده کردم امروز، ایشالا که شرشون کنده شه این مزاحمتا.

 • با سلام خدمت مهندس درویش عزیز
  اگه این سامانه رو فعال کنیم پیامکهایی که مثلا از نظام مهندسی و بانک و …. میاد هم غیر فعال میشه ؟ با توجه به اینکه شماره پیامک اونا هم مثل این تبلیغاتی ها هشت نه رقمیه ؟
  با تشکر

 • بابا دست مریزاد
  ایوالله داری بخدا

  • سلام راهی هست سیمکارت اتصالات پولش را نا محدود کنیم؟

 • زنگ زدم 9990 به اپراتورش میگم تا حالا 10 بار زنگ زدم گفتم پیام تبلیغاتی هامو قطع کنید . میگن پیامهای تبلیغاتی ای که در لیست سفید هستند قطع نمی شوند . حالا ما فحش و نفرین رو به کی بدیم ؟

 • اگر این سامانه رو غیرفعال کنیم ، از جاهای دیگه که پیامک میاد مثل بانک و دانشگاه و .. حذف نمیشن ؟

 • عالی مثل همیسه
  مرسی
  چقدر درگیر بودم با اینا

 • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما علم فردا یی های عزیز آقا من که چشمم آب نمی خوره این مشکل حل بشه
  آخه چرا کشور ما اینجوریه چرا انقدر فساد بیداد می کنه و هیچ کس هم جواب گو نیست. خدا آخر عاقبت ما رو به خیر کنه با تشکر از علم فردا یی های عزیز

 • من از راه اول استفاده کردم اما پیغام میده کلیه سرویسهاس پیامکی شما غیر فعال خواهند شد.
  حالا میترسم پیامکهای بانکی هم حذف بشه

  • ای وای ، آره امنم فرستادم ،اگه پیامهای بانکی حذف بشن که خیلی بده ، خدا ازشون بپرسه که با این پیامک‌های الکی تبلیغاتیشون آدم می مونه چیکار کنه ، ای خدااااااا

 • سلام خسته نباشید
  علم فردا بیست بیست ، راه تون رو ادامه بدین
  ممنون بابت مطلب خوب تون

حمایت از علم فردا
خبرنامه علم فردا
علم فردا در شبکه های اجتماعی علم فردا در جی پلاس کانال تلگرام علم فردا علم فردا در اینستاگرام
هر گونه کپی برداری از مطالب علم فردا ممنوعه ! در ضمن ، وب سایت علم فردا روی سرورهای پارس پک میزبانی میشه!
دانلود آموزش انگلیسی علم فردا